חומרי הגלם של רהיטי משכל

חומרי הגלם ברהיטי התינוקות של משכל נמצאים תמיד במרכז העשייה שלנו. בחירת נכונה של חומרי הגלם חשובה לא בכדי ליצור יכולות עיצוביות גדולות אלא בעיקר לחוזק הרהיט, ולשימורו לאורך שנירבות. מיטות התינוק של משכל ידועים בכך שהן עוברות מיד ליד, מילד לידל וממשפחה למשפחה.

ברהיטי Miskal אנו בודקים כל מרכיב ברהיט על פי 3 פרמטרים: חוזק, התאמתו לעיצוב הנדרש ועמידה בקריטריונים המחמירים של מכון התקנים.

בחירת סוג העץ, העץ שבו אנו משתמשים הוא עץ בוק אירופאי GRADE A

כל מיטות התינוק של משכל עשויות מעץ אשור אירופאי משובח, הידוע בכינויו בישראל כעץ בוק.

למה דווקא עץ בוק? עץ הבוק משתייך למשפחה של עצים חזקים, משפחת עצי האלון. עץ הבוק הוא חזק, יציב ועמיד לאורך שנים. יש בוא מעט מאוד עיניים והוא נחשב לעץ נקי.

גובהו הממוצע של עץ הבוק בבגרותו הוא כשלושים וחצי מטרים, קוטר גזעו יכול להגיע לסביבות 100 סמ.

צפיפותו של עץ הבוק הגבוהה ולכן שטח פניו שטח חלק ויציב מאוד. צפיפותו מאפשרת עבודה עם מגוון של סוגי צבעים, גימורים ושמנים. לכן, גם צבעים אטומים יישארו חלקים ועמידים לאורך שנים, ללא שריטות ללא סדקים, וללא התנפחות של הצבע.

בוק הוא חומר גלם ותיק מאוד בישראל והוא נמצע בשימוש כבר עשרות שונים ומשמש במגוון רהיטים. הבוק נחשב לעץ מבוקש מאוד ויקר יחסית לעצים “רכים” (כגון עץ האורן).

להבדיל מעצים ממשפחת עצי-המחט כגון עצי האורן והברוש, עץ הבוק כמעט שאינו מפריש מגיזעו שרף עצים ובכך שומר על עמידותו הגבוהה.

חמרי גלם ועץ נוספים

בשידות איחסון ומגירות אנו משלבים חומרי עץ שונים המותאמים לסוג הרהיט המבוקש. חלקי עץ אלו משולבים ברהיטים למטרת חיזוק שילדת הרהיט או למען השגת גימור חלק ועמיד ברהיטים שבהם ישנם משטחים גדולים במיוחד, כגון חזיתות של מגירות, דפנות גדולות של שידות, דלתות של ארונות קיר, וכו’.

חומרי העץ האלו מיוצרים באירופה ועשויים מעצים ארופאים מקומיים.

צביעת רהיטי התינוקות בצבעים מותאמים ובטיחותיים

צביעת עץ בצבעים אטומים הינה משימה מאתגרת הדורשת מיומנות ומקצועיות רבה במיוחד. כדי להגיע לתוצאה של צבע עמיד, שאינו דוהה, אחיד במירקמו, ידידותי לסביבה, קל לניקוי ובטוח לשימוש, חייבים להשתמש בצבעים מיוחדים המיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. על כן, כל מיטת תינוק שלנו נצבעת ברובוטים מיוחדים בחדרי צבע מתקדמים, ללא מגע יד אדם. בכדי לשלב איכות גבוהה, בטיחות לתינוק, שמירה על איכות הסביבה, אנו רוכשים את הצבעים והלכות שבהן אנו משתמשים בחברות המובילות בשבדיה.

הצבעים שבהם אנו משתמשים נבדקו ונבדקים באופן קבוע על ידי מכון התקנים הישראלי.